muayene-eldiveni-lateks-pudrali-100-lu-3f6ddd.jpg
muayene-eldiveni-lateks-pudrali-100-lu-3f6ddd.jpg

Muayene Eldiveni Lateks Pudralı 100 Lük Beybi (MG000001)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %23 İndirim
KDV Dahil : 102,51 TL
İndirimli : 65,41 TL  + KDV
KDV Dahil : 78,49 TL

Beybi Muayene Eldiveni, doğal kauçuktan imal edilmiş ve pudralıdır. Doğal beyaz renkli ve steril olmayan bu eldivenler, alerjik bünyeler için idealdir. Yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde ele mükemmel uyum sağlar ve kıvrılmış konç ucu eldivenin kaymasını önleyerek uzun süreli kullanımına imkan verir. Tek kullanımlık olan Beybi Muayene Eldiveni, TS EN 455 1-2-3'e uygundur ve raf ömrü üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.

Beybi Muayene Eldiveni, el cilt bütünlüğüne zarar gelebilecek durumlarda ekstra koruma sağlayarak hastalıklara neden olabilecek mikroorganizma ve kirlilik bulaşılarına temas edilme riskini azaltır. Bu nedenle, tıp, veterinerlik, laboratuvar, dişçilik, kozmetik, gıda ve temizlik gibi alanlarda servis ve üretim hizmetleri sırasında koruyucu önlem amaçlı kullanılabilir.

Bununla birlikte, kullanıcıların eldivenleri tek seferlik kullanması önerilir ve kullanılan eldivenler çıkarıldıktan sonra eller yıkanmalı veya nemli bir bez ile silinmelidir. Beybi Muayene Eldiveni, doğal lateks alerjisi olan kişilerin dikkat etmesi önerilen bir üründür. Paket içeriği 100 adet eldiven ve koli içeriği 20 paket (toplam 2000 adet) olarak sunulmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.