İade etmek istediğiniz ürünler varsa bu ürünlerle ilgili "İADE FATURASI" düzenlemeniz gerekmektedir.

( Yasal zorunluluktur. İade faturası düzenleme konusunda bilginiz yoksa muhasebecinizden destek alabilirsiniz. ) 

 

Aşağıdaki şirket bilgilerimize istinaden "İADE FATURASI" düzenledikten sonra 0553 603 50 28 Whatsapp Destek hattımıza "İade Fatura" görselinizi göndererek iade sürecinizi başlatabilirsiniz. 

MEDİBİL MEDİKAL VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: 9 Eylül Mahallesi 8. Cadde  Merter 1 Sitesi No: 22AB Ulukent Menemen İZMİR

Vergi Dairesi: Menemen

Vergi Numaramız: 6130945640

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.