Siparişim Hangi Kargoyla Gönderilir ?

Siparişleriniz MNG KARGO ile gönderiliyor.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme '' ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

Kapıda Ödeme İle Yaptığım Sipariş İptal Görünüyor, Ne Yapmalıyım ?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres(mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir.Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

 Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz MNG KARGO tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize MNG KARGO ile gönderebilirsiniz.Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi  0850 8408887 numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 7 iş günü içinde MNG KARGO ile gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla MNG KARGO ile gönderebilirsiniz.

Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Ürününüz kargoya verildikten en geç 1 iş günü içerisinde 0850 8408887 numaralı  telefonumuzu arayarak adres değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. 

 Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner.

Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

www.medikalgross.com üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 3 iş günü içerisinde MNG KARGO'ya verilmektedir. www.medikalgross.com, satışını yaptığı tüm ürünleri MNG KARGO ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-6 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda,  [email protected] mail adresinden ya da 0850 8408887 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.