steril-cerrahi-eldiven-pudrasiz-sensit-ba2-8b.jpg
steril-cerrahi-eldiven-pudrasiz-sensit-ba2-8b.jpg

Steril Eldiven Pudrasız Sensitive Beybi (MG000419)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 13,75 TL
İndirimli : 8,68 TL  + KDV
KDV Dahil : 10,42 TL

​​​​​Steril cerrahi pudrasız eldivenler, Türk standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve EN 455 1-2 ve 3 koşullarını karşılamaktadır. ISO 9001, ISO 13485 ve CE sertifikalarına sahip olması, kalitesinin belirtisidir. Doğal kauçuk lateks malzemeden üretilen bu eldivenler, pudra kaynaklı tahriş ve dermatiti önlemek amacıyla pudrasızdır. Parmak ve avuç içi kalınlığı, his kaybı olmadan ve yırtılmayacak ölçüdedir. Anatomik ve kıvrımlı parmak tasarımı, daha iyi beceri ve hareket kabiliyeti sağlayarak cerrahi müdahaleleri kolaylaştırır.

Mikropütürlü dış yüzey, cerrahi aletlerin daha güvenli kavranması ve etkin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özelliği sayesinde her türlü cerrahi operasyonda kullanılabilir. Özel formüle edilmiş yumuşak dış yüzeyi, uzun süreli kullanımlarda el yorgunluğunu azaltmak için tasarlanmıştır.

Bilekliklerinin kıvrımlı ve uzun konçlu olması, ameliyat önlük kol manşetlerinde gevşeme ve kaymayı engeller. Bu da cerrahi işlemlerde güvenlik sağlar. Bu özellikleri ile cerrahi eldivenler, cerrahi müdahalelerin daha güvenli ve etkin bir şekilde yapılmasına yardımcı olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.