steril-cerrahi-eldiven-pudrali-sensiti-7574e-.jpg
steril-cerrahi-eldiven-pudrali-sensiti-7574e-.jpg

Steril Eldiven Pudralı Sensitive Beybi (MG000414)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : 15,99 TL  + KDV
İndirimli : 11,85 TL  + KDV
KDV Dahil : 14,21 TL

​​​Steril cerrahi pudralı eldivenler, Türk standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve EN 455 1-2 ve 3 koşullarını karşılar. ISO 9001, ISO 13485 ve CE sertifikalarına sahip olduğundan kalitesi ve güvenirliği konusunda endişe duymadan kullanabilirsiniz. Doğal kauçuk lateksten üretilmiş olan eldivenler, ABD Farmakopisi (USP) tarafından onaylananmıştır. Parmak ve avuç içi kalınlığı sayesinde his kaybı yaşamadan ve yırtılmadan kullanılabilir.

Anatomik ve kıvrımlı parmak tasarımı, cerrahi müdahaleler sırasında daha iyi beceri ve hareket kabiliyeti sağlar. Mikropütürlü dış yüzeyi, cerrahi aletlerin daha güvenli kavranmasını ve etkin kullanımını mümkün kılar. Bu sayede cerrahi operasyonlar sırasında maksimum güvenlik ve hassasiyet sağlanır.

Steril cerrahi pudralı eldivenler, her türlü cerrahi operasyonda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Özel formüle edilmiş yumuşak dış yüzeyi, uzun süreli kullanımda el yorgunluğunu azaltır. Bilekliklerinin kıvrımlı ve uzun konçlu olması, ameliyat önlük kol manşetlerinde gevşeme ve kaymayı engeller. Bu sayede cerrahi müdahaleler sırasında maksimum konfor ve güvenlik sağlanır.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.