sargi-bezi-10cm-x-10mt-sargi-bezleri-3e8-9e.jpg
sargi-bezi-10cm-x-10mt-sargi-bezleri-3e8-9e.jpg

Hidrofil Sargı Bezi 10 CM x 10 M (MG000143)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 15,25 TL
İndirimli : 10,50 TL  + KDV
KDV Dahil : 11,55 TL

Hidrofil Sargı Bezi 10 CM * 10 M, yaraların pansumanı için kullanılan ve kaymasını önleyen bir medikal üründür. Vücudun kırık olan bölümlerinde de kullanıma uygun olan bu ürün, yaraları dış etkenden, bakteriden ve mikroptan koruyarak enfeksiyon riskini azaltır. Kullanımı kolay ve pratik olan hidrofil sargı bezi, kol, bacak ve vücudun diğer bölgelerinde meydana gelen kanamayı durdurmak için de kullanıma uygundur.

Cilt yapısına zarar vermeyen hidrofil sargı bezi, rulo formunda sarılmış olarak kullanıma hazırdır ve gözenekli yapısı sayesinde hava geçirgenliği sağlar. Cildin hava almasını engellemez ve cilt üzerinde kalıntı bırakmaz. Tahrişe ve kızarıklığa neden olmayan bu ürün, güvenli bir kullanım sunar.

10 cm genişliğinde ve 10 metre uzunluğunda olan hidrofil sargı bezi, pamuk ipliğinden dokunmuş ve yüksek emicilik özelliği bulunan bir üründür. Veteriner kliniklerinde ve hastanelerde pansuman, yaralarda ve tedaviler sırasında sıklıkla kullanılır.

Ancak, hidrofil sargı bezini direk güneş ışığından, nemli ortamlardan ve oldukça sıcak/soğuk hava değişiminin olduğu yerlerden uzak tutmanız gerekir. Temiz ve steril bir yerde muhafaza etmeniz ve tek kullanımlık olduğundan tekrar kullanmamanız önerilir.

Sonuç olarak, Hidrofil Sargı Bezi 10 CM * 10 M, yaraların pansumanı için güvenli, kolay ve pratik bir çözümdür. Cilt yapısına zarar vermeyen ve enfeksiyon riskini azaltan bu ürün, veteriner kliniklerinde ve hastanelerde sıklıkla kullanılır ve cildin hava almasını engellemez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.