otomatik-enjektor-ikili-1-ml-twin-soco-4-4c0c.jpg
otomatik-enjektor-ikili-1-ml-twin-soco-4-4c0c.jpg

Otomatik Enjektör İkili 1 ml Twin SOCOREX (110752)

Marka : SOCOREX
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 7.744,17 TL  + KDV
İndirimli : 6.195,22 TL  + KDV
KDV Dahil : 7.434,26 TL

SOCOREX Otomatik Enjektör 1 ml İkili - Twin Model 287.2, küçük ve büyükbaş hayvanlar için tasarlanmış bir aşı enjektörüdür. Bu enjektör, aynı anda iki farklı aşıyı enjekte etmek için tasarlandı ve verimli bir aşılama deneyimi sunmak için özelleştirilmiştir.

1 ml kapasiteli bu ikili model, 0.1 - 1 ml arasında dozaj ayarına olanak tanır. Tam dozaj ayarlanabilen çelik pistona sahip olduğundan, her hayvana aynı dozajda aşı yapmak için gerekli olan verimli ve kesin ayarı sağlar.

Camı, yayı ve contası da değiştirilebilir özelliğe sahiptir, bu da enjektörün daha uzun bir süre kullanılabileceğini ve yapılan aşıların daha güvenli ve etkili olmasını sağlar. Plastik hortumlu şişe kanüllerinin aşı kabına batırılarak her hayvana aynı dozajda aşı yapılması sağlanır.

Bu enjektör, mikrometrik ayarı sayesinde kolaylıkla yapılabilen ölçek ayarı ile en yüksek verimi almanızı sağlar. O-halkasına gerek kalmaksızın sızdırmaz enjektör olduğundan, çeşitli süspansiyonları enjekte etmek için son derece uygundur.

Kolay bakım ve sterilizasyon (121°C’de sterilize edilebilir) özelliği sayesinde, enjektör daima hijyenik ve kullanıma hazır hale getirilebilir.

Tüm bu özellikleri bir arada sunan SOCOREX Otomatik Enjektör 1 ml İkili - Twin Model 287.2, kolay, aynı zamanda pratik bir aşılama imkanı sunar.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.