muayene-eldiveni-nitril-siyah-pudrasiz-b8f195.jpg
muayene-eldiveni-nitril-siyah-pudrasiz-b8f195.jpg

Muayene Eldiveni Nitril Siyah Pudrasız Beybi (MG000013)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 121,12 TL
İndirimli : 83,42 TL  + KDV
KDV Dahil : 91,76 TL

Bu nitril eldivenlerin en önemli özelliklerinden biri, doğal lateks içermemeleri nedeniyle alerjik reaksiyonlara yol açmamalarıdır. Bu özellikleri sayesinde, özellikle alerjik reaksiyon riski yüksek kişiler tarafından tercih edilirler.

Ayrıca, lateks eldivenlere kıyasla daha dayanıklıdırlar. Bu sayede, yoğun kullanıma maruz kaldıklarında bile kolayca yırtılmazlar. Bunun yanı sıra, düşük protein seviyeleri de alerji riskini daha da azaltır.

Eldivenlerin kıvrılmış konç ucu, eldivenin kaymasını engelleyerek uzun süreli kullanıma olanak tanır. Yumuşak ve elastik yapısı, elin şeklini takip ederek üstün kavrama özelliği sağlar.

Siyah renkleri sayesinde, yoğun kullanımdan kaynaklı yırtılmalarda kopan parçalar gözle daha rahat fark edilir. Bu özellikleri sebebiyle, cafe, restaurant ve otel mutfakları gibi gıda ile temas halinde olan alanlarda tercih edilirler.

Pudrasız ve tek kullanımlık olmaları, hijyenik kullanım sağlar. Bu nedenle, gıda mühendisleri tarafından işletme mutfakları için tavsiye edilirler.

Toplamda, bu nitril eldivenlerin dayanıklılığı, hijyenik kullanımı ve alerji riskini azaltan özellikleri onları ideal bir seçenek haline getirir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.