lamineli-muayene-masa-ortusu-50-mt-ser--73d8-.jpg
lamineli-muayene-masa-ortusu-50-mt-ser--73d8-.jpg

Lamineli Muayene Masa Örtüsü 50 Mt (MG000207)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 118,80 TL
İndirimli : 75,00 TL  + KDV
KDV Dahil : 90,00 TL

Lamineli Muayene Masa Örtüsü, sağlık kuruluşları ve tıbbi merkezler için tasarlanmış bir medikal üründür. Bu örtü, muayene yapılacak alanlarda masa üstüne serilerek kullanılır ve su ve sıvı geçirmez yapısı sayesinde hijyenik bir ortam sunar. Her bir örtü tek kullanımlıktır ve her hasta için ayrı bir örtü kullanılmalıdır.

Lamineli muayene masa örtüsü, antibakteriyel özelliği sayesinde mikrop, bakteri ve hastalıkların bulaşmasını engelleyici bir üründür. Muayene işlemi biten hastadan sonra örtü değiştirilmeli ve yenisi serilmelidir. Böylece her hasta için hijyenik bir ortam sunulmuş olunur.

Lamineli muayene masa örtüsü, 50 metre olarak sunulmaktadır ve her hasta için tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Muayene masa örtüsü, hastanelerde insanlar için kullanımı yapılan ve aynı zamanda veteriner kliniklerinde hayvanlar için muayene işlemleri sırasında kullanılan bir medikal üründür. Kullanımı kolay ve pratik olan lamineli muayene masa örtüsü, hijyenik bir ortam sunmak amacıyla tasarlandı ve hayatı kolaylaştırmak için tüm sağlık kuruluşları ve tıbbi merkezlerin ihtiyacı olan bir üründür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.