kendinden-yapiskanli-bandaj-10cm-x-4.5--4ab0-.jpg
kendinden-yapiskanli-bandaj-10cm-x-4.5--4ab0-.jpg

Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x 4.5m Karışık Renk (MG000558)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %17 İndirim
KDV Dahil : 52,47 TL
İndirimli : 39,75 TL  + KDV
KDV Dahil : 43,73 TL

Kendinden yapışkanlı bandajlar, tıbbi sarf malzemeleri arasında oldukça popülerdir. Bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle ve farklı boyutlarda sunulur. Örneğin, 10 cm x 4,5 m boyutundaki tekli poşetlerde bulunan kendinden yapışkanlı bandajlar, hareketli bölgeler için idealdir. Ayrıca, veteriner hekimlerin hayvanlarda sarma veya sabitleme işlemlerinde kullanıma uygundur. Bu kaliteli ürünler, genel olarak vücudun her bölgesinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve tene veya saça yapışmazlar. Bununla birlikte, bu tür bandajların uzunluğu 4,5 metredir ve varis tedavisi gibi birçok farklı tıbbi işlem için kullanıma uygundur.

Kendinden yapışkanlı bandajlar, sağlık alanında yaygın olarak kullanılan pratik ve etkili bir sarf malzemesidir. Bu tür bandajlar, farklı boyutlarda ve renklerde üretilerek, birçok tıbbi uygulamada kullanılabilmektedir. Özellikle yara bakımı, kanama kontrolü, sargı uygulamaları, vücudun sabitlenmesi gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen kendinden yapışkanlı bandajlar, veteriner kliniklerinde de hayvanların yaralarının sarılması için kullanılabilmektedir. Ayrıca varis tedavisinde de kullanımı uygun olan kendinden yapışkanlı bandajlar, vücudun her bölgesinde kolaylıkla uygulanabilmekte ve hareketli bölgelerde de kullanıma uygundur.

Etiketler
bandaj, elastik bandaj, kendinden yapışkanlı bandaj, veteriner bandaj, renkli bandaj, Kendinden, Kendinden Yapışkanlı, Kendinden Yapışkanlı Bandaj, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x 4.5m, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x 4.5m Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x 4.5m Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x 4.5m Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm x Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm 4.5m, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm 4.5m Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm 4.5m Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm 4.5m Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 10cm Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x 4.5m, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x 4.5m Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x 4.5m Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x 4.5m Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj x Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 4.5m, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 4.5m Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 4.5m Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj 4.5m Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj Karışık, Kendinden Yapışkanlı Bandaj Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı Bandaj Renk, Kendinden Yapışkanlı 10cm, Kendinden Yapışkanlı 10cm x, Kendinden Yapışkanlı 10cm x 4.5m, Kendinden Yapışkanlı 10cm x 4.5m Karışık, Kendinden Yapışkanlı 10cm x 4.5m Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı 10cm x 4.5m Renk, Kendinden Yapışkanlı 10cm x Karışık, Kendinden Yapışkanlı 10cm x Karışık Renk, Kendinden Yapışkanlı 10cm x Renk, Kendinden Yapışkanlı 10cm 4.5m, Kendinden Yapışkanlı 10cm 4.5m Karışık,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.