intraket-sari-100-luk-kutu-beybi-kitka-1-49dc.jpg
intraket-sari-100-luk-kutu-beybi-kitka-1-49dc.jpg

İntraket Sarı 100 Lük Kutu Beybi KITKATH (MG000100)

Marka : BEYBİ
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 677,55 TL
İndirimli : 466,63 TL  + KDV
KDV Dahil : 513,30 TL

Beybi Kit Kath Branül (Intraket) Sarı (24G), sağlık alanlarında kullanılan bir branüldür. Branül, ince kanül yapısı sayesinde hastalar acı hissetmez ve steril ve tek kullanımlık özelliğe sahiptir. Marka Beybi tarafından üretilmiştir ve sarı renk kodludur. Üretimler, dünya genelinde geçerli olan standartlara uygun olarak yapılmaktadır ve hastanın damarına veya cildine zarar vermez.

Enjeksiyon portu bulunan branül, damar yolu açma, kan alma, serum ve ilaç verme gibi amaçlar için kullanılır. Açma kapama özelliklerine sahiptir ve kutu içerisinde 100 adet bulunur. Bu branül, veteriner klinikleri ve hastaneler tarafından sıklıkla kullanılır. Branül, hastanın damarına veya cildine zarar vermez ve aynı zamanda hastaların acı hissetmemesi için ince kanül yapısına sahiptir.

Beybi markasının üretimi olan kit kath sarı branüller, hayvanların sağlığı için ve insanlar için hastanelerde sıklıkla kullanımı yapılan medikal malzemelerdir. Hayvanlar için damar yolu işlemlerinde, kan alınacağı zaman veya serum bağlantı işlemleri için kolayca kullanımı yapılabilir. Aynı işlemler için hastanelerde de tercih edilir. Branüller, kolay ve pratik yapıya sahiptir.

Beybi Kit Kath Branül (Intraket) Sarı (24G), sağlık alanlarındaki ihtiyaçları karşılamak için tasarlandı ve üretildi. Üretimlerin yapıldığı standartlar, dünya genelinde geçerli olan standartlara uygun olduğundan, hastanın damarına veya cildine zarar vermez. Branül, enjeksiyon portu bulunan, steril ve tek kullanımlık özelliğe sahip, ince kanül yapısına sahip, damar yolu açma, kan alma, serum ve ilaç verme gibi amaçlarda kullanılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.