elastik-bandaj-12cm-x-120cm-bandaj-ces-bf7-d5.jpg
elastik-bandaj-12cm-x-120cm-bandaj-ces-bf7-d5.jpg

Elastik Bandaj 12cm (MG000150)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 18,05 TL
İndirimli : 12,43 TL  + KDV
KDV Dahil : 13,68 TL

Elastik Bandaj 12cm x 120cm, %200 elastikliğe sahip bir bandajdır. Bağ doku yaralanmaları, kırıklar, çıkıklar, burkulmalar ve post-travmatik ödemler gibi durumlarda maksimum destek sağlamaya yönelik tasarlandı. Boyuna esnek yapısı sayesinde uzun süreli kullanımda esneklik kaybı yaşanmaz ve bandaj kolay deforme olmaz. Ürünün uçları sabitlenmiş ve tel atmaz, yüksek pamuk içeriği sayesinde cildin hava almasına yardımcı olur. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Her üründe bandajın sabitlenmesi için klips bulunur.

Elastik Bandaj, yüksek bası özelliği sayesinde, burkulmalar, incinmeler ve gerginlik durumlarında yüksek düzeyde baskı amaçlı olarak kullanılabilir. Aynı zamanda kazalarda ve spor sakatlanmalarında rahatlıkla ilk yardım amaçlı kullanılabilir. Damar içi kan pıhtılaşması önlem amaçlı kullanılabilir. Sportif aktivitelerde koruma amaçlı kullanıma uygundur. Bandaj, istenilen kompresyonu elde etmek için uygun oranda gerilerek ilgili vücut bölgesine sarılır ve klips yardımıyla sabitlenir.

Ilık ve sabunlu suda çitilemeden yıkanması tavsiye edilir. Germeden serilerek kurutulması gerekir. Direkt güneş ışığından, nemden ve aşırı sıcak ve soğuktan korunması önerilir. Beklenmeyen bir etki (cildte tahriş vb.) görüldüğünde en yakın sağlık birimine başvurulması önerilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.