elastik-bandaj-10cm-x-120cm-bandaj-ces-5592-9.jpg
elastik-bandaj-10cm-x-120cm-bandaj-ces-5592-9.jpg

Elastik Bandaj 10cm (MG000149)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %20 İndirim
KDV Dahil : 17,92 TL
İndirimli : 13,04 TL  + KDV
KDV Dahil : 14,34 TL

Elastik Bandaj 10cm x 120cm, % 200 elastikiyet özelliğine sahip, örgü tipi yüksek bası bandajıdır. Belirli bir alana veya yaralanmaya basınç uygulamak için kullanılabilir. Boyuna esnebilen bandajlar esnekliğini muhafaza ederek uzun süreli destek ve kompresyon sağlar, kolay deforme olmaz. Ürün tel atmaz ve başlangıç ve bitiş uçları sabitlenmiştir. Pamuk ipliği ve gipe lastikten üretilmiş, yüksek pamuk içeriği sayesinde cildin hava almasına yardımcı olur. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Her üründe bandajın sabitlenebilmesi için klips bulunur.

Yüksek bası özelliğine sahip olan bandajlar bağ doku yaralanmaları, kırık, çıkık, burkulma, post travmatik ödem, kiriş iltihabı gibi durumlarda sabitleyici ve destek amaçlı kullanılabilir. Kazalarda ve spor sakatlanmalarında rahatlıkla ilk yardım amaçlı kullanılabilir. Damar içi kan pıhtılaşmalarına önlem amaçlı kullanılabilir. Burkulma, incinme, gerginlik durumlarında yüksek düzeyde baskı amaçlı olarak kullanılabilir. Sportif faaliyetlerde koruma amaçlı kullanıma uygundur. Bandaj istenilen kompresyonu elde edebilmek için uygun oranda gerilerek ilgili vücut bölgesine sarılır ve klips yardımıyla sabitlenir.

Ilık ve sabunlu suda çitilemeden yıkanması önerilir. Germeden serilerek kurutulması gerekir. Nemden, direkt güneş ışığından aşırı sıcak ve soğuktan korunması gerekir. Beklenmeyen bir etki (ciltte tahriş vb.) görüldüğünde en yakın sağlık birimine başvurulması önerilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.