disposable-sapli-bisturi-no-23-10-lu-p-4-779a.jpg
disposable-sapli-bisturi-no-23-10-lu-p-4-779a.jpg

Disposable Saplı Bistüri No 23 10 Lu Paket (140964)

Marka : KRUUSE
İndirim Oranı : %21 İndirim
KDV Dahil : 419,26 TL
İndirimli : 275,10 TL  + KDV
KDV Dahil : 330,12 TL

Disposable Saplı Bistüri  No 23, tek kullanımlık bir tıbbi kesici alettir. Disposable saplı bistüri, steril bir ortamda üretilir ve hijyenik bir şekilde paketlenir. Bu nedenle, çeşitli tıbbi prosedürlerde kullanılmak üzere kullanılabilir.

Disposable Saplı Bistüri  No 23, genellikle paslanmaz çelikten yapılmış, kullanımı sonrasında uçları değiştirmek yerine tüm bistüriyi atabilirsiniz.

Disposable saplı bistüriler, farklı boyutlarda ve şekillerde gelir ve her tıbbi prosedür için uygun bir seçenek bulunabilir. Bazı modelleri daha küçük ve hassas kesimler için tasarlanırken, diğerleri daha büyük kesimler ve cerrahi işlemler için tasarlanmıştır.

Disposable Saplı Bistüri  No 23, cerrahi işlemlerde kullanılabileceği gibi, deri üzerinde küçük bir kesim yapmak için de kullanılabilir. Ayrıca, disposable saplı bistüriler, biyopsi yapmak için de kullanılabilir.

Disposable Saplı Bistüri  No 23, uzmanlar tarafından kullanılması önerilir ve steril bir ortamda açılmalıdır. Ayrıca, kullanmadan önce ambalajını açmanız gerekmektedir. Disposable saplı bistüri, tek kullanımlık olduğu için kullanıldıktan sonra atılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.