alcili-bandaj-7.5-x-160-cm-vet-lite-al--456c-.jpg
alcili-bandaj-7.5-x-160-cm-vet-lite-al--456c-.jpg

Alçılı Bandaj 7.5 x 180 cm Vet-Lite (160620)

Marka : KRUUSE
İndirim Oranı : %21 İndirim
KDV Dahil : 1.139,73 TL
İndirimli : 747,85 TL  + KDV
KDV Dahil : 897,42 TL

Vet-Lite Alçılı Bandaj, 7,5 x 180 cm boyutunda olan, beyaz termoplastik ağlı cebire sistemli bir medikal üründür. Hafif ve etkili bir cebire sistemi ile kırık veya çıkık olan bölgenin sabitlenmesinde kullanılmaktadır. Sıcak su ile uygulanabilen bu bandaj, 20 dakika içinde tam olarak desteklenir ve ağırlık taşımaya hazır hale gelir.

Kullanımı oldukça kolaydır. Vet-LITE, 70°C'ye ayarlanmış bir su banyosunda ısıtılır. Rulo yaklaşık 3 dakika suya batırılır ve suyun malzemeye nüfuz ettiğinden emin olunur. Sonrasında bandaj su banyosundan çıkartılır ve fazla suyun malzemeden akması sağlanır. Cilt ile doğrudan temasından kaçınmak için sıcak sudan kaynaklanan haşlanmaları önlemek gerekir. Malzeme ısınmayacaktır, ancak hastaya uygulamadan önce tüm suyun boşaltıldığından emin olunur. Yaraları veya yara izlerini uygun pansumanlarla korunmalı ve örtülmelidir. Ürünü uygulamadan önce cildi korumak için stockinette uygulanmalı ve gizli dolgu ile devam edilmelidir.

Vet-Lite Alçılı Bandaj, sadece evcil hayvanlar için değil, insanlar için de kullanılabilen bir üründür. Kırık ve çıkıkların tedavisinde etkili bir rol oynamaktadır. Özellikle veteriner kliniklerinde sıkça tercih edilen bu bandaj, kolay kullanımı ve etkili sonuçlarıyla ortopedik tedavilerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.