alci-sargi-10cm-x-150cm-alci-sargilar--0-a2b3.jpg
alci-sargi-10cm-x-150cm-alci-sargilar--0-a2b3.jpg

Alçı Sargı 10 CM x 200 CM (MG000152)

Marka : MEDİBİL
İndirim Oranı : %24 İndirim
KDV Dahil : 15,25 TL
İndirimli : 10,50 TL  + KDV
KDV Dahil : 11,55 TL

Alçılı sargı bezi 10 cm x 200 cm, pamuklu yapılarına yoğun alçı emdirilerek üretilen medikal sargılardır. Hidrofil gazlı bez ve ortopedik alçı karışımı, bu sargıların yapısal özelliklerini oluşturmaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde kolayca şekillendirilebilen alçılı sargılar, içerisindeki yoğun alçı sayesinde sabit bir form alarak kırık ve çıkıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Alçılı sargılar, suya daldırıldıktan kısa bir süre sonra ıslanarak kullanıma hazır hale gelir. Uygulandıktan sonra kısa bir süre içerisinde donan sargılar, dökülme yapmayarak etkili bir tedavi süreci sağlar. 10 cm eninde ve 2 metre uzunluğunda olan alçılı sargı, kolayca şekil verilebilir yapıları sayesinde her türlü vücut bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Alçılı sargılar, sağlık alanında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hayvanların tedavisinde veteriner kliniklerinde sıkça kullanılan alçılı sargılar, insanlarda da ortopedik tedavilerde kullanılmaktadır. Kırık, çıkık, kemik ve eklem düzensizlikleri gibi birçok problemin tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır.

Özetle, alçılı sargılar, kolay şekil verilebilen yapısı, yoğun alçı emdirilmiş yapısı ve pratik kullanım özellikleri sayesinde ortopedik tedavilerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizde çeşitli kullanım verilerinin analizleri için çerezler işlenebilmektedir.